Co se líbí

 Výběr barev je důležitý stejně jako nalezení vhodného návrhu potisku.

 Většinu triček si můžete vybrat hned v několika barevných odstínech. Je důležité si vybrat tu správnou barvu už jen kvůli tomu aby obrázek či nápis na tričku pěkně vynikal.

 

 

Co právě letí

Evoluce počítač

Srandovní trička

Evoluce počítač

Srandovní trička
No kdo by neznal nějakého ajťáka/IT technika nebo...

TRIČKO BEST GIFT

Těhotenská a dětská

TRIČKO BEST GIFT

Těhotenská a dětská
Nejlepší dárek – pravda pravdoucí – super dárek ...

Evoluce opilce.

Pivo a politika

Evoluce opilce.

Pivo a politika
Evoluce opilce. Na začátku party je to ještě sranda,...
Trend
Super trička s originálním potiskem u nás na webu! Je to snadné, snadnější než si myslíte.Můžete také, jako již mnoho lidí před vámi, udělat svoje tričko ze svých nebo našich grafických podkladů v našem tvořiči. Fantazii se meze nekladou.Tak již začni a udělej si třeba dnes svoje srandotriko!
Nabídka

Super výběr grandiózních, nažehlených a přeukrutně vyladěných triček a nekonečná nabídka vzorů, obrázků, vtipných nápisů. A to vše pod jednou e-střechou našeho all in one webu jen pro vás.Na výběr jsou taky placky s nápisy, bryndáky, dupačky, spodní prádlo pro muže i pro ženy a mnoho jiného.

Lidé
Trička s potiskem, nápisem obrázkem jsou tady pro kluky a holky. Stačí si pouze vybrat z našich návrhu které si můžete ještě upravit podle svého anebo si je můžete objednat tak jak jsou. Nenabízíme jen trička, jsou zde báječná trička s příběhem kde konec i začátek si musíte domyslet sami.