Che to mít jen vlastní styl a trošku představivosti, nebát se při výběru a nespokojit se s málem.

 

V klidu se usadit vypít šálek kávy a v klidu vybrat TO tričko které se Vám líbí nebo které vyberete pro svoje blízké. Do výběru zapojte svoji obrazotvornost a fantazii, budete ji potřebovat.

Většina triček jde totiž upravovat i když samozřejmě nemusíte. Stále módní a stále oblíbená trička s potiskem představují upřímnou radost pro majitele i pro ostatní kterým v legračním nebo jinak zajímavém tričku ozvláštníte pošmourný, všední den!

 

 

Co právě letí

TRIČKO SLUNÍČKÁŘI

Srandovní trička

TRIČKO SLUNÍČKÁŘI

Srandovní trička
Sluničkáři nemůžou za nepovedený životy těch, co si...

Odznak 25mm Fu.. school

Ukrutně vtipná

Odznak 25mm Fu.. school

Ukrutně vtipná
Ideální odznáček na začátek roku.Odznak 25mm Fu.....

Tričko Ozubené kolo

Srandovní trička

Tričko Ozubené kolo

Srandovní trička
Ozubené kolo je nedílnou součástí jízdního kola jako...

TRIČKO BAD GOOD

Srandovní trička

TRIČKO BAD GOOD

Srandovní trička
Občas špatné rozhodnutí tvoří dobré historky. Tričko...

Srdíčko nevěsta

Láska je láska

Srdíčko nevěsta

Láska je láska
Většinou si své mundůry ženich i nevěsta půjčují. ...
Trend
Super trička s originálním potiskem u nás na webu! Je to snadné, snadnější než si myslíte.Můžete také, jako již mnoho lidí před vámi, udělat svoje tričko ze svých nebo našich grafických podkladů v našem tvořiči. Fantazii se meze nekladou.Tak již začni a udělej si třeba dnes svoje srandotriko!
Nabídka

Super výběr grandiózních, nažehlených a přeukrutně vyladěných triček a nekonečná nabídka vzorů, obrázků, vtipných nápisů. A to vše pod jednou e-střechou našeho all in one webu jen pro vás.Na výběr jsou taky placky s nápisy, bryndáky, dupačky, spodní prádlo pro muže i pro ženy a mnoho jiného.

Lidé
Trička s potiskem, nápisem obrázkem jsou tady pro kluky a holky. Stačí si pouze vybrat z našich návrhu které si můžete ještě upravit podle svého anebo si je můžete objednat tak jak jsou. Nenabízíme jen trička, jsou zde báječná trička s příběhem kde konec i začátek si musíte domyslet sami.

 

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich