Co se líbí

Che to mít jen vlastní styl a trošku představivosti, nebát se při výběru a nespokojit se s málem.

 

V klidu se usadit vypít šálek kávy a v klidu vybrat TO tričko které se Vám líbí nebo které vyberete pro svoje blízké. Do výběru zapojte svoji obrazotvornost a fantazii, budete ji potřebovat.

Většina triček jde totiž upravovat i když samozřejmě nemusíte. Stále módní a stále oblíbená trička s potiskem představují upřímnou radost pro majitele i pro ostatní kterým v legračním nebo jinak zajímavém tričku ozvláštníte pošmourný, všední den!

 

 

Co právě letí

Evoluce počítač

Srandovní trička

Evoluce počítač

Srandovní trička
No kdo by neznal nějakého ajťáka/IT technika nebo...

TRIČKO BEST GIFT

Těhotenská a dětská

TRIČKO BEST GIFT

Těhotenská a dětská
Nejlepší dárek – pravda pravdoucí – super dárek ...

Evoluce opilce.

Pivo a politika

Evoluce opilce.

Pivo a politika
Evoluce opilce. Na začátku party je to ještě sranda,...
Trend
Super trička s originálním potiskem u nás na webu! Je to snadné, snadnější než si myslíte.Můžete také, jako již mnoho lidí před vámi, udělat svoje tričko ze svých nebo našich grafických podkladů v našem tvořiči. Fantazii se meze nekladou.Tak již začni a udělej si třeba dnes svoje srandotriko!
Nabídka

Super výběr grandiózních, nažehlených a přeukrutně vyladěných triček a nekonečná nabídka vzorů, obrázků, vtipných nápisů. A to vše pod jednou e-střechou našeho all in one webu jen pro vás.Na výběr jsou taky placky s nápisy, bryndáky, dupačky, spodní prádlo pro muže i pro ženy a mnoho jiného.

Lidé
Trička s potiskem, nápisem obrázkem jsou tady pro kluky a holky. Stačí si pouze vybrat z našich návrhu které si můžete ještě upravit podle svého anebo si je můžete objednat tak jak jsou. Nenabízíme jen trička, jsou zde báječná trička s příběhem kde konec i začátek si musíte domyslet sami.